top of page

Royal Emperor II

Środkowy przewód głośnikowy Royal Signature zbudowany z przewodnika G7 w konfiguracji poczwórnej, uzupełnionego zaawansowanym ekranowaniem. Rewelacyjne brzmienie i wybór bananów WBT0610 Ag i widełek Siltech SSP005AM.

Specyfikacja

Przewodnik: Srebro-Złoto G7
Budowa: Star quad
Izolatory: Kapton, PEEK, Teflon & Wide-range shielding
Liczba rdzeni: 4

Wtyki: Banan / Widły

emperor_II.jpg


O serii Royal Signature

 

Seria Royal Signature to audiofilskie brzmienie osiągnięte dzięki połączeniu autorskiej technologii obróbki metali z zaawansowaną konstrukcją przewodów. Udoskonalamy je od ponad 30 lat, dzięki czemu jesteśmy wiodącym specjalistą w branży high-endowych audio-akcesoriów.

 

W zależności od rodzaju kabla wykorzystaliśmy dwa typy przewodników: stop srebra ze złotem lub srebro monokrystaliczne, w połączeniu z wielowarstwową izolacją kaptonowo-teflonową i zewnętrzną powłoką ekranującą. Uzyskana w ten sposób duża sztywność materiału dodatkowo redukuje niepożądane wibracje mechaniczne, co przekłada się na zapierającą dech rzetelność reprodukcji nawet najdrobniejszych sygnałów muzycznych.

 

Royal Signature to krok w stronę najlepszej możliwej jakości przesyłu dźwięku, dedykowanej oddanym melomanom oraz posiadaczom zaawansowanych systemów klasy high-end. To jedne z najlepszych przewodów na świecie, jednakże stanowią one zaledwie wstęp do bezkompromisowej stratosfery kablowego świata w postaci flagowej serii Triple Crown.

Produkty z serii Royal Signature

bottom of page