top of page

Royal Golden Universal Crown

Flagowy przewód USB Royal Signature Siltecha wykorzystuje przewodniki z litego srebra monokrystalicznego, zapewniając bezkompromisową jakość dźwięku w najlepszych systemach z urządzeniami cyfrowymi i komputerowymi. Przewód dostępny jest w wersji USB-A na USB-B..

Specyfikacja

Przewodnik: Monokrystaliczne srebro o wysokiej czystości
Budowa: Skrętka podwójna
Izolatory: Teflon & Wide-range shielding
Liczba rdzeni: 4

Wtyki: USB-A / USB-B

golden_universal_crown.jpg


O serii Royal Signature

 

Seria Royal Signature to audiofilskie brzmienie osiągnięte dzięki połączeniu autorskiej technologii obróbki metali z zaawansowaną konstrukcją przewodów. Udoskonalamy je od ponad 30 lat, dzięki czemu jesteśmy wiodącym specjalistą w branży high-endowych audio-akcesoriów.

 

W zależności od rodzaju kabla wykorzystaliśmy dwa typy przewodników: stop srebra ze złotem lub srebro monokrystaliczne, w połączeniu z wielowarstwową izolacją kaptonowo-teflonową i zewnętrzną powłoką ekranującą. Uzyskana w ten sposób duża sztywność materiału dodatkowo redukuje niepożądane wibracje mechaniczne, co przekłada się na zapierającą dech rzetelność reprodukcji nawet najdrobniejszych sygnałów muzycznych.

 

Royal Signature to krok w stronę najlepszej możliwej jakości przesyłu dźwięku, dedykowanej oddanym melomanom oraz posiadaczom zaawansowanych systemów klasy high-end. To jedne z najlepszych przewodów na świecie, jednakże stanowią one zaledwie wstęp do bezkompromisowej stratosfery kablowego świata w postaci flagowej serii Triple Crown.

Produkty z serii Royal Signature

bottom of page