top of page

Metka z kodem NFC

Mówi się, że naśladownictwo jest najlepszym komplementem. Powiedzenie to ma niestety drugą stronę – jako jeden z najlepszych światowych wytwórców okablowania audio, musimy liczyć się z podróbkami.

Przykładamy ogromną wagę do autentyczności naszych produktów. Każdy kto wyda na nie pieniądze, musi mieć pewność, że zapłacił za legendarną, bezkompromisową jakość, z której jesteśmy znani od długich lat. Właśnie dlatego opracowaliśmy rewolucyjne rozwiązanie, zapewniające klientom niepowtarzalny wkład w walkę z rynkiem nielegalnych kopii: NFC. Są to specjalne metki przytwierdzone do naszych przewodów, emitujące kod, który można odczytać tylko przy pomocy dedykowanej aplikacji Siltecha, dostępnej dla urządzeń wyposażonych w system Apple iOS lub Android.

siltech_autentication_01.jpg

Łatwa rejestracja produktów

Każdy nowy model przewodu Siltecha opatrzony jest metką NFC, która emituje unikalny kod z informacjami o produkcie i szczegółach zamówienia. Wykorzystując aplikację Siltecha, klient może odczytać te informacje za pomocą urządzenia wyposażonego w funkcję odczytu danych w polu bliskim (NFC, czyli Near Field Communication). W celu dokończenia autentyfikacji produktu należy zarejestrować odczytane dane w połączeniu z unikalnym kodem znajdującym się na certyfikacie dołączonym do każdego produktu. Po zeskanowaniu metki wystarczy nacisnąć ikonę “Declare ownership”, a następnie wpisać kod zawierający numer seryjny przewodu.

siltech_app_001.png

Aplikacja Siltecha

To rozwiązanie służące do autentyfikacji i rejestracji oryginalnych produktów. Pozwala ona także na dostęp do katalogu produktów i nowości w ofercie, a także aktualizacji strony internetowej Siltecha. W przyszłości planujemy dodać do aplikacji także opcje pozwalające na łatwiejszy dostęp do specyfikacji produktów oraz innych atrakcji zaplanowanych dla naszych klientów.

google_play_01.png
app_store_01.png

Autentyfikacja NFC

bottom of page