top of page
siltech_ruby_crown_banner_001.jpg
siltech_logo_001.png
Ruby-Crown-logo-black.png

Seria RUBY CROWN

Firma Siltech jest zaliczana do ścisłej czołówki producentów okablowania do sprzętu hi-fi, ale sukces ten nie przyszedł z dnia na dzień. Wręcz przeciwnie — jest on owocem czterdziestu lat intensywnych prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie metaloznawstwa i technologii produkcji, prowadzonych przez najbardziej utalentowanych inżynierów korzystających z najbardziej zaawansowanego sprzętu pomiarowego. Nasi specjaliści nieustannie dokładają starań, aby tworzyć coraz doskonalsze produkty dostarczające słuchaczom niezapomnianych wrażeń.

Chcąc uczcić ten wyjątkowy moment w historii naszej firmy, stworzyliśmy nową serię o nazwie Ruby Crown, w skład której wchodzi wyłącznie okablowanie analogowe: interkonekty RCA i XLR, kable głośnikowe oraz kable zasilające. Nazwa serii jest oczywiście nawiązaniem do rubinowego jubileuszu, czyli czterdziestej rocznicy rozpoczęcia działalności projektowej i produkcyjnej, której owocem są najwyższej klasy kable do systemów audio. Oprócz tego odwołuje się do szeregu znanych i cenionych produktów naszej firmy, takich jak Ruby Hill czy Ruby Mountain.

siltech_ruby_crown_img_001.jpg

Czterdzieści lat pracy na rzecz najwyższej jakości

Czterdzieści lat temu, w roku 1983, powstał pierwszy kabel firmy Siltech. Aby upamiętnić to ważne wydarzenie, postanowiliśmy wprowadzić na rynek wyjątkową serię produktów, która obejmuje najbardziej przystępne cenowo modele wykorzystujące nasze szczytowe osiągnięcia w dziedzinie metalurgii. Kable są wykonane z najnowszego srebra monokrystalicznego S10 w specjalnej konfiguracji trój- lub czterordzeniowej i wyposażone w wysokiej klasy gniazda o znakomitych parametrach.

  • Srebro monokrystaliczne S10

  • Izolacja z kaptonu i teflonu

  • Specjalnie skonfigurowana konstrukcja trój- lub czterordzeniowa

Monocrystal-Silver.png

Metalurgia najwyższej klasy

"(...)monokrystaliczne srebro Siltech S10 to najlepszy przewodnik dostępny w branży audio. Traktujemy to stwierdzenie z pełną odpowiedzialnością, gdyż materiał ten jest wynikiem kilkudziesięciu lat intensywnych prac badawczo-rozwojowych"

siltech_ruby_crown_img_002.jpg

Monokrystaliczne srebro S10
 

Najnowsze srebro monokrystaliczne S10 jest szczytowym osiągnięciem naszej firmy w dziedzinie projektowania i produkcji okablowania audio. Budowa wewnętrzna w postaci pojedynczego, jednolitego kryształu pozwala wyeliminować szczeliny międzycząsteczkowe, co przekłada się na zminimalizowanie poziomu zniekształceń, a znakomita przewodność — sięgająca 112% wartości osiąganej przez zwykłe srebro — pozwala stworzyć przewodnik o ekstremalnie niskiej stratności, niższym poziomie szumów własnych i większej obciążalności.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej, autorskiej technologii wyżarzania możemy produkować dłuższe i bardziej jednolite struktury krystaliczne, eliminując w ten sposób problemy z ciągłością transmisji sygnału. Efektem jest niespotykana dotychczas otwartość, szczegółowość i muzykalność brzmienia, jakiej oczekują użytkownicy najlepszych na świecie zestawów hi-fi.

Pobierz broszurę Ruby Crown (ENG)

Najwyższa jakość
 

Z racji najlepszych dostępnych pierwiastków i materiałów, a także bardzo czasochłonnego procesu produkcji, monokrystaliczne srebro Siltecha można znaleźć tylko w produktach, które w nazwie zawierają słowo „Crown”: 35 Years Anniversary Crown Prince oraz Royal Crown, z flagowymi Royal Triple Crown na czele. A teraz także w specjalnej rocznicowej serii RUBY CROWN.

 

W przypadku, gdy liczy się absolutnie bezkompromisowa jakość dźwięku, koszty i nakłady pracy oraz energii schodzą na dalszy plan. Dowodem na to jest nasze zaangażowanie w badania naukowe w dziedzinie sztuki dźwięku.

Produkty z serii RUBY CROWN

bottom of page