top of page
royal_crown_banner_001.jpg
siltech_logo_001.png

Seria ROYAL CROWN

Przewody z serii Royal Crown są ukoronowaniem blisko 40 lat intensywnych badań Siltecha nad niezakłóconym przesyłem sygnałów. Naszym inżynierom udało się zaprojektować produkty bezprecedensowo nawiązujące jakością do flagowych Triple Crown.

 

Najnowsze produkty są także godnymi następcami modeli z ikonicznej, wielokrotnie nagradzanej i szanowanej nie tylko w środowiskach audiofilskich serii Royal Signature, oferując spektakularne właściwości brzmieniowe i pokazując pełną paletę możliwości w najlepszych systemach audio.

 

Seria Royal Crown jest podzielona na trzy typoszeregi: Royal Single Crown, Royal Double Crown, a także doskonale znane Royal Triple Crown, będące obecnie okrętem flagowym armady Royal Crown.

royal_crown_001.jpg

Konstrukcja

Większość modeli Royal Crown charakteryzuje się geometrią heksagonalną, zastosowaną wcześniej tylko i wyłącznie w topowych przewodach zasilających Royal Triple Crown Power. Budowa taka zapewnia lepszą symetrię osiową i skuteczniejszą odporność przewodników nawet na najdrobniejsze zakłócenia elektromagnetyczne. Opracowana przez Siltecha dwuwarstwowa izolacja składająca się z kaptonu DuPont i teflonu, w połączeniu z heksagonalnymi tunelami powietrznymi i ekranowaniem szerokopasmowym przekłada się na znikome poziomy reaktancji indukcyjnej (induktancji) i pojemnościowej (kapacytancji).

 

Nowa seria poszeregowana jest na trzy klasy jakościowe, oferujące coraz lepszy poziom brzmienia i muzykalności, jak i wykonania: Royal Single Crown, Royal Double Crown oraz flagową Royal Triple Crown. We wszystkich kategoriach znajdziemy kable sygnałowe, głośnikowe i zasilające. Oferujemy tu też wybór interkonektów cyfrowych różnego rodzaju.

 

Wszystkie przewody Royal Crown zaprojektowaliśmy pod kątem zapewnienia niezapomnianych wrażeń odsłuchowych nawet najbardziej zaawansowanym i wybrednym melomanom.

  • Srebro monokrystaliczne S10.

  • Teflon & kapton wraz z izolacją powietrzną.

  • Najnowsza wersja sześciokanałowej budowy heksagonalnej w celu doskonałej symetrii wewnętrznej przewodników.

Monocrystal-Silver.png

Metalurgia najwyższej klasy

"(...)monokrystaliczne srebro Siltech S10 to najlepszy przewodnik dostępny w branży audio. Traktujemy to stwierdzenie z pełną odpowiedzialnością, gdyż materiał ten jest wynikiem kilkudziesięciu lat intensywnych prac badawczo-rozwojowych"

royal_crown_002.jpg

Monokrystaliczne srebro S10
 

Jak przystało na status serii królewskiej, wszystkie przewody Royal Crown korzystają tylko i wyłącznie z najczystszego, monokrystalicznego srebra S10 naszej własnej produkcji, a modele Double Crown i Royal Triple Crown także z wtyków wykonanych z czystego srebra.

 

Najnowsze monokrystaliczne srebro Siltech S10 jest szczytem naszych dotychczasowych osiągnięć w dziedzinie metalurgii do zastosowań audio. Budowa wewnętrzna w postaci pojedynczego, jednolitego kryształu eliminuje szczeliny międzycząsteczkowe i wynikające z nich zakłócenia, a także podnosi wskaźnik przewodności aż do 112 % w porównaniu do zwykłego srebra. Dzięki temu osiągamy przewodnik o ekstremalnie niskiej stratności, mikroskopijnych szumach własnych i lepszym poziomie transferu mocy.

 

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii wyżarzania możemy wyprodukować dłuższe, większe i bardziej jednolite struktury krystaliczne, eliminując dzięki temu brak ciągłości w transmisji sygnału. Skutkuje to niespotykaną dotychczas otwartością i klarownością w połączeniu z niezakłóconą muzykalnością, słyszalną zwłaszcza w najlepszych systemach audio klasy high-end.

Najwyższa jakość
 

Z racji najlepszych dostępnych pierwiastków i materiałów, a także bardzo czasochłonnego procesu produkcji, monokrystaliczne srebro Siltecha można znaleźć tylko w produktach, które w nazwie zawierają słowo „Crown”: 35 Years Anniversary Crown Prince oraz Royal Crown, z flagowymi Royal Triple Crown na czele.

 

W przypadku, gdy liczy się absolutnie bezkompromisowa jakość dźwięku, koszty i nakłady pracy oraz energii schodzą na dalszy plan. Dowodem na to jest nasze zaangażowanie w badania naukowe w dziedzinie sztuki dźwięku.

royal_crown_tabela.png
royal_crown_przekroje.png

Produkty z serii ROYAL CROWN

Interkonekty

Kable głośnikowe

Kable zasilające

Kable cyfrowe

bottom of page