top of page

Royal Single Crown Speak

Dzięki większej i bardziej stałej przewodności elektrycznej srebro monokrystaliczne S10 firmy Siltech nadaje kablom głośnikowym Royal Single Crown jeszcze większą przejrzystość, szczegółowość, głębię i muzykalność.

Sześciordzeniowa konstrukcja Hexagon umożliwia bardziej efektywne, symetryczne rozmieszczenie przewodów, co przekłada się na zmniejszenie indukcyjności, a ekranowanie szerokopasmowe pozwala ograniczyć pojemność elektryczną kabla.

Specyfikacja

Przewodnik: Srebro monokrystaliczne o dużej czystości S10

Budowa: Topologia Hexagon

Materiały izolacyjne: Kapton, teflon, izolacja powietrzna, ekranowanie szerokopasmowe

Liczba rdzeni: 6

Wtyki:

Widełki — Siltech SSP009 ze stopu srebra i złota o dużej czystości G9

Banany — WBT 0610 Ag

siltech_royal_single_crown_speak_05.jpg


Opis serii

 

Seria Royal Crown zastępuje na szczycie oferty firmy Siltech znaną i cenioną serię Royal Signature. Bezkompromisowa, zaprojektowana od podstaw linia produktów obejmuje wszystkie elementy okablowania niezbędne w typowych zastosowaniach audiofilskich — od interkonektów analogowych i cyfrowych po kable zasilające i głośnikowe.

Kable łączące kolumny głośnikowe ze wzmacniaczem są newralgicznym elementem całego zestawu audio, dlatego w serii Royal Crown firma Siltech przyjęła bezkompromisowe podejście do ich jakości. Sercem konstrukcji jest jedyny w swoim rodzaju przewodnik, jakim jest srebro monokrystaliczne. Srebro charakteryzuje się największą przewodnością ze wszystkich znanych metali, a materiał zastosowany przez firmę Siltech to jego najczystsza i najlepiej przewodząca prąd odmiana — pozbawiona wszelkich granic między kryształami. Srebro monokrystaliczne S10 firmy Siltech — będące owocem niemal pięciu dekad badań naukowych — jest najlepszym materiałem, jaki jest obecnie dostępny na rynku.

Kolejnym zasadniczym aspektem decydującym o uzyskaniu doskonałego dźwięku jest konstrukcja całego przewodu. W kablach Royal Single Crown i Royal Double Crown wykorzystujemy naszą wyjątkową, sześciordzeniową topologię Hexagon. W połączeniu z izolacją z kaptonu i teflonu oraz podłączonym jednostronnie ekranem TC zapewnia ona największą odporność na zakłócenia elektryczne, a wewnętrzna szczelina powietrzna dodatkowo tłumi ewentualne zakłócenia mechaniczne. W ten sposób powstał kabel głośnikowy charakteryzujący się niezwykle niskim poziomem strat sygnału oraz znacznie mniejszą pojemnością i indukcyjnością w porównaniu z innymi kablami tej klasy. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, zastosowaliśmy również specjalną strukturę wielokomorową znaną z serii Royal Triple Crown. Kabel głośnikowy Royal Single Crown jest zakończony wtykami widełkowymi ze stopu srebra i złota G9, natomiast w kablach Royal Double Crown i Royal Triple Crown montowane są widełki ze srebra monokrystalicznego S10.

Flagowe kable głośnikowe marki Siltech są dostępne w wersjach Royal Single Crown, Royal Double Crown i Royal Triple Crown. Wersje te różnią się grubością przewodników i wielkością szczelin powietrznych, jednak wszystkie zapewniają najwyższą jakość w swoich kategoriach cenowych.

bottom of page