top of page
banner_explorer_01.jpg
siltech_logo_001.png

Seria EXPLORER

Choć marka Siltech słynie z kabli high-end, to wierzymy, że nasze produkty powinny być jak najszerzej dostępne. Explorer to seria otwierająca naszą ofertę. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o maksymalnej wydajności w swoim przedziale cenowym, co udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu przewodnika z miedzi o ultra-wysokiej czystości. W rezultacie otrzymaliśmy gładki, otwarty i przyjemny dźwięk, który doskonale sprawdzi się w każdym systemie hi-fi.

explorer_01.jpg

Projektowanie topowych kabli to nauka, ale tworzenie przystępnych cenowo to sztuka. Explorer oferuje namiastkę wysublimowanego brzmienia naszych flagowych produktów w bardziej przystępnym opakowaniu. Specjalnie wyselekcjonowane przewodniki z monokrystalicznej miedzi 6N o ultra wysokiej czystości, w połączeniu z dwuwarstwowym izolatorem Kapton-Teflon, co w rezultacie pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowej jakości dźwięku w przystępnej cenie, połączonej z doskonałym tłumieniem szumów.

  • Przewodniki z miedzi monokrystalicznej 6N o wysokiej czystości

  • Niepowtarzalny stosunek jakości do ceny

  • Doskonała jakość wykonania, wyprodukowano w Holandii
     

banner_explorer_03.jpg

Testimonials

"Wprowadzenie jakości charakteryzującej produkty Siltech do bardziej przystępnego przedziału cenowego sprawia, że Explorer jest doskonałym kablem pozwalającym na wyniesienie na wyższy poziom systemu ze średniej półki".

- Editor's choice award 2021, The Absolute Sound

explorer_02.jpg

Miedź monokrystaliczna 6N

Miedź zapewnia doskonały stosunek kosztów do wydajności w przystępnych cenowo zastosowaniach, jednak nie wszystkie jej typy posiadają odpowiednie właściwości. Miedź monokrystalicza 6N Siltecha, to najwyższa możliwa jakość, zapewniająca maksymalną przewodność w dłuższym okresie czasu. Przez wzgląd na wysoką jej czystość, udało nam się zredukować do minimum szumy i zakłócenia elektromagnetyczne.

tabela_explorer_1.jpg
przekroj_explorer_2.jpg

Produkty z serii EXPLORER

Interkonekty

Kable Głośnikowe

Kable Zasilające

bottom of page