top of page

Explorer 180i

Model 180i to stereofoniczny interkonekt, dostępny z pozłacanymi wtykami RCA SCC85 lub SC006. Kabel z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości zapewnia nieosiągalną dla konkurencji wydajność w swojej kategorii cenowej.

Specyfikacja

Przewodnik: Monokrystaliczna miedź
Budowa: Coaxial
Izolatory: Kapton, Teflon & Super shielding
Liczba rdzeni: 1


O serii Explorer

Explorer to podstawowa seria przewodów Siltech, składająca się z niezbalansowanych i zbalansowanych interkonektów, kabli głośnikowych i zasilających.

Stworzenie tej serii jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na wysokiej klasy produkty ze średniej półki cenowej. Zastosowane tutaj rozwiązania są wynikiem wiedzy i doświadczenia zebranych przez blisko cztery dekady badań.

Serce przewodów z serii Explorer stanowią przewodniki wykonane z monokrystalicznej miedzi 6N, zapewniające niezwykle niski poziom strat sygnału. Dodatkową zaletą są innowacyjne materiały dielektryczne z dwuwarstwową izolacją Kapton-Teflon, stanowiącą doskonałą ochronę przed zakłóceniami mechanicznymi, radiowymi i elektromagnetycznymi. Solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania, zapewnia przewodom trwałość i niezawodność.

Produkty z serii Explorer

bottom of page