top of page
siltech_triple_crown_03.jpg

Firma Siltech jest od długich lat jednym z czołowych wytwórców przewodów audio najwyższej klasy. Dokonujemy w tej dziedzinie ciągłych udoskonaleń, dzięki czemu jesteśmy światowym liderem zarówno pod względem zastosowanych technologii, jak i rezultatów brzmieniowych produkowanych przewodów.

Przewodniki

Metalurgia to dziedzina nauki, która skupia w sobie zagadnienia dotyczące wytwarzania i obróbki metali w celu nadania im odpowiednich własności fizycznych.

siltech_metallurgy_01.jpg

Ekranowanie

Wielu producentów kabli audio stosuje ekranowanie tylko w przypadku interkonektów. W Siltechu skutecznie ekranujemy przewód każdego typu, wychodząc z założenia, że należy wyeliminować wszystkie zakłócenia elektryczne i mechaniczne.

siltech_shielding_01.jpg

Izolatory

Powszechnie znanym faktem jest, że izolacja przewodnika sygnałów audio ma znaczący wpływ na jakość dźwięku. Zjawiska magazynowania i stratności dielektrycznej potrafią nieodwracalnie spowolnić i skompresować sygnał...

siltech_dielectric_materials_01.jpg

Budowa

Nasz zespół odpowiedzialny za projektowanie i wygląd produktów skupia się na optymalizacji średnicy poszczególnych przewodników w stosunku do zastosowania odpowiedniego splotu. Kombinacja tych elementów zapewnia najlepsze osiągalne właściwości brzmieniowe.

siltech_topology_01.jpg

Wtyki

W Siltechu pracujemy z wybranymi dostawcami terminali połączeniowych, skupiając się na zastosowanych materiałach, spójności mechanicznej oraz jakości styku. Każdy element zastosowanego złącza jest zaprojektowany pod kątem tych wytycznych...

siltech_connectors_01.jpg
bottom of page