top of page

Royal Single Crown Digit

Wszystkie kable cyfrowe marki Siltech mają złożoną konstrukcję, w skład której wchodzą wysokiej jakości materiały izolacyjne, ekranowanie szerokopasmowe oraz elementy tłumiące rezonanse. Rozwiązania te skutecznie chronią przewody sygnałowe i uziemiające przed zakłóceniami mogącymi powodować ewentualne zniekształcenia.

Zastosowane w modelu Royal Single Crown Digit przewody ze srebra monokrystalicznego S10 zapewniają optymalny przepływ sygnału i pozwalają w pełni wykorzystać możliwości każdego źródła cyfrowego.

Kable są dostępne w wersji 75-omowej z wtykami RCA Siltech SST i wysokiej klasy wtykami BNC lub w wersji 110-omowej z wtykami XLR Oyaide Focus 1.

Specyfikacja

Przewodnik: Srebro monokrystaliczne o dużej czystości S10

Budowa: Skrętka

Materiały izolacyjne: Teflon, ekranowanie szerokopasmowe

Liczba rdzeni: 2 + 2

siltech_royal_single_crown_digit_04.jpg


Opis serii

 

Seria Royal Crown zastępuje na szczycie oferty firmy Siltech znaną i cenioną serię Royal Signature. Bezkompromisowa, zaprojektowana od podstaw linia produktów obejmuje wszystkie elementy okablowania niezbędne w typowych zastosowaniach audiofilskich — od interkonektów analogowych i cyfrowych po kable zasilające i głośnikowe.

Interkonekty cyfrowe z serii Royal Crown są wytwarzane zgodnie z najsurowszymi normami i powstają z najlepszych dostępnych materiałów, a przy ich projektowaniu zadbano o każdy najmniejszy szczegół. Dzięki temu charakteryzują się niezrównaną jakością wykonania.  Chociaż niektórzy nadal uważają, że wszystkie kable cyfrowe brzmią tak samo, różnica między zwykłymi produktami a flagowymi modelami firmy Siltech z rodziny Royal Crown jest wyraźnie słyszalna. Dzieje się tak dlatego, że interkonekty cyfrowe są narażone na te same zakłócenia o częstotliwości radiowej (RFI), te same drgania mechaniczne i te same problemy z przewodnością lub niedopasowaniem impedancji, co kable analogowe.

Srebro monokrystaliczne S10 firmy Siltech to najlepszy dostępny obecnie na rynku przewodnik, zaprojektowany specjalnie z myślą o przesyłaniu cyfrowego sygnału audio o wysokiej rozdzielczości z wymaganą przez ten rodzaj transmisji bardzo wysoką częstotliwością. Wykonane z niego kable są chronione specjalną wielowarstwową powłoką izolującą i ekranującą, a także wyposażone w udoskonalone połączenie uziemiające Superground. Wszystko to sprawia, że interkonekty cyfrowe Royal Crown są wyjątkowo odporne na zakłócenia elektryczne i mechaniczne. Dzięki temu zapewniają stabilne, charakteryzujące się bardzo niskim poziomem odchyleń sygnału (ang. jitter) połączenie między źródłem cyfrowym a przetwornikiem cyfrowo-analogowym, które pozwala w pełni wykorzystać potencjał tego ostatniego.

Nowa seria obejmuje kable koncentryczne Royal Single Crown Digit i Royal Double Crown Digit, kable USB Royal Single Crown USB i Royal Double Crown USB oraz kabel sieciowy Royal Single Crown Network. Każdy z nich może stać się newralgicznym elementem cyfrowego systemu audio i wnieść duże zmiany do odbioru muzyki — o czym łatwo można się przekonać podczas odsłuchu.

bottom of page