top of page

Royal Single Crown Power

Kabel zasilający Royal Single Crown Power jest wykonany ze srebra monokrystalicznego S10 firmy Siltech, które charakteryzuje się bardzo dużą i stałą przewodnością elektryczną.

Sześciordzeniowa konstrukcja Hexagon umożliwia bardziej efektywne, symetryczne rozmieszczenie przewodów, co przekłada się na zmniejszenie indukcyjności, a ekranowanie szerokopasmowe z kaptonu i teflonu zapewnia ochronę przed zakłóceniami zewnętrznymi. Ponadto kabel jest wyposażony w udoskonalony przewód uziemiający Superground oraz elementy tłumiące rezonanse.

Kabel jest konfekcjonowany wtykami elektrycznymi firmy Siltech z pozłacanymi stykami ze stopu miedzi i telluru.

Specyfikacja

Przewodnik: Srebro monokrystaliczne o dużej czystości S10

Budowa: Topologia Hexagon

Materiały izolacyjne: Kapton, teflon, ekranowanie szerokopasmowe

Liczba rdzeni: 6 + 1

siltech_royal_single_crown_power_05.jpg


Opis serii

 

Seria Royal Crown zastępuje na szczycie oferty firmy Siltech znaną i cenioną serię Royal Signature. Bezkompromisowa, zaprojektowana od podstaw linia produktów obejmuje wszystkie elementy okablowania niezbędne w typowych zastosowaniach audiofilskich — od interkonektów analogowych i cyfrowych po kable zasilające i głośnikowe.

Flagową rodzinę kabli zasilających marki Siltech tworzą trzy modele: Royal Single Crown Power, Royal Double Crown Power oraz Royal Triple Crown Power. Podobnie jak inne kable z tej serii, są one wykonane z przewodów ze srebra monokrystalicznego S10, które zapewnia bardzo dużą i stałą przewodność elektryczną, a co za tym idzie — doskonałą jakość dźwięku.

W kablu zastosowano autorską topologię Hexagon firmy Siltech (rdzenie w układzie 6 + 1). Konfiguracja ta umożliwia bardziej efektywne, symetryczne rozmieszczenie przewodów, a tym samym obniżenie do minimum pojemności elektrycznej i indukcyjności. Wielowarstwowa izolacja z kaptonu i teflonu oraz ekranowanie szerokopasmowe zostały specjalnie zaprojektowane w celu przeciwdziałania zakłóceniom radiowym w bardzo szerokim zakresie częstotliwości. Ponadto cała konstrukcja zapewnia doskonałe tłumienie drgań mechanicznych. W ten sposób powstała rodzina kabli zasilających, które nie mają sobie równych pod względem parametrów jakościowych.

W wyższych modelach — Royal Double Crown Power i Royal Triple Crown Power — zastosowano proporcjonalnie grubsze przewody i większe szczeliny powietrzne, aby zmniejszyć straty sygnału oraz uzyskać jeszcze większą obciążalność i wyższą jakość dźwięku. Wszystkie trzy modele są wyposażone w połączenie uziemiające Superground, a we flagowym modelu Triple Crown Power wykorzystano również specjalną konfigurację wielokomorową Multicell, która pozwala uzyskać jeszcze lepsze parametry pracy. Kable są wyposażone we wtyki Royal Double Crown ze srebra o dużej czystości.

bottom of page