top of page

Classic Legend 380i

Klasyczny interkonekt analogowy ze srebrno-złotymi przewodnikami G9, umieszczony w izolacji z teflonu DuPont i PEEK z ulepszonym ekranowaniem. Firmowe brzmienie Siltecha.

Specyfikacja

Przewodnik: Złoto-Srebro G9
Budowa: Twisted Coaxial Pair
Izolatory: PEEK, Teflon & Super shielding
Liczba rdzeni: 2

Wtyki: RCA / XLR / TAC-5

siltech_classic_legend_380i_przekroj.jpg

O serii Classic Legend

 

Seria Classic Legend jest przeznaczona dla słuchaczy poszukujących bezwzględnie najlepszej jakości dźwięku w połączeniu z racjonalną ceną. Oferujemy tu wszystkie typy przewodów – od interkonektów analogowych i cyfrowych, przez głośnikowe do zasilających.


Zastosowanie doskonałego stopu srebra ze złotem oznaczonego symbolem G9, izolacji i ekranowania wykorzystujących najnowocześniejsze materiały jest wynikiem czterech dekad badań nad najdoskonalszą konstrukcją przewodów transmitujących sygnał muzyczny, popartych wszechstronnymi pomiarami, poprawkami i testami odsłuchowymi.


Historia najnowszych produktów tradycyjnego typoszeregu Classic sięga 30 lat wstecz, dzięki czemu przewody Classic Legend mogą poszczycić się znikomymi zniekształceniami, wyjątkową odpornością na czynniki zewnętrzne, a także ceną bardzo przystępną jak na taką klasę okablowania. Zadziwiające właściwości brzmieniowe wynikają tu bezpośrednio z doskonałej jakości przewodnika, a także jego optymalnego zabezpieczenia przed zakłóceniami elektrycznymi i mechanicznymi.

Produkty z serii Classic Legend

bottom of page