top of page

Royal Octopus Signature

Jedyna w serii Royal Signature listwa zasilająca, wyposażona w osiem gniazd AC i wysokoprądowe złącze wejściowe. Najdoskonalsza jakość wykonania i autorska konstrukcja pozwalają na drastyczną redukcję zakłóceń elektromagnetycznych w systemach klasy high-end.


Dostępna w następujących wersjach okablowania wewnętrznego:

Specyfikacja

Eight Copper; pure OFSPC copper
Eight Silver-Gold; pure G7 silver-gold
Double Crown (Mono X-tal Silver); pure monocrystal silver
 


O serii Royal Signature

 

Seria Royal Signature to audiofilskie brzmienie osiągnięte dzięki połączeniu autorskiej technologii obróbki metali z zaawansowaną konstrukcją przewodów. Udoskonalamy je od ponad 30 lat, dzięki czemu jesteśmy wiodącym specjalistą w branży high-endowych audio-akcesoriów.

W zależności od rodzaju kabla wykorzystaliśmy dwa typy przewodników: stop srebra ze złotem lub srebro monokrystaliczne, w połączeniu z wielowarstwową izolacją kaptonowo-teflonową i zewnętrzną powłoką ekranującą. Uzyskana w ten sposób duża sztywność materiału dodatkowo redukuje niepożądane wibracje mechaniczne, co przekłada się na zapierającą dech rzetelność reprodukcji nawet najdrobniejszych sygnałów muzycznych.

Royal Signature to krok w stronę najlepszej możliwej jakości przesyłu dźwięku, dedykowanej oddanym melomanom oraz posiadaczom zaawansowanych systemów klasy high-end. To jedne z najlepszych przewodów na świecie, jednakże stanowią one zaledwie wstęp do bezkompromisowej stratosfery kablowego świata w postaci flagowej serii Triple Crown.

Produkty z serii Royal Signature

bottom of page