top of page

Crown Prince

Przewód głośnikowy z limitowanej serii specjalnej, zbudowany z litego srebra monokrystalicznego w konfiguracji poczwórnej gwiazdy z szerokopasmowym ekranowaniem. Złącza dostępne w standardzie: widełki Siltech SSP005AM lub banany WBT0610Ag.

Specyfikacja

Przewodnik: Monokrystaliczne srebro o wysokiej czystości
Budowa: Star quad
Izolatory: Kapton, Wide-range shielding
Liczba rdzeni: 4

Wtyki: Banan / Widły

siltech_crown_prince_cross.jpg


O serii 35 Years Anniversary

 

Na 35-lecie naszej firmy postanowiliśmy stworzyć coś zupełnie wyjątkowego. Zastosowaliśmy najlepsze monokrystaliczne srebro w dorobku Siltecha, izolowane wyjątkowym połączeniem kaptonu i teflonu. Osiągnęliśmy jakość klasy premium w połączeniu z cenami przystępniejszymi dla miłośników bezkompromisowych systemów high-end.

Przedstawiamy Państwu edycję specjalną Crown – niewielką, lecz kompletną. Składa się ona z interkonektu Princess, kabla głośnikowego Prince i zasilającego Prince Power. Przewody te dają identyczne wrażenie: gdy weźmiemy je do rąk, niesamowita precyzja wykonania zdradzi zastosowanie materiałów i technologii z najwyższej półki. Całe zawarte tu know-how jest wynikiem 35 lat doświadczeń Siltecha w światowej czołówce producentów kabli najwyższej klasy. A wszystko dla wspaniałego, neutralnego i wyrafinowanego brzmienia.

Produkty z serii 35 Years Anniversary

bottom of page