top of page

Triple Crown IC

Najdoskonalszy, bezkompromisowy, analogowy przewód sygnałowy, jaki stworzyliśmy w swojej blisko 40-letniej historii.

Triple Crown IC to połączenie najlepszego dostępnego przewodnika – litego srebra monokrystalicznego w największej osiągalnej grubości – z wielokomorową strukturą dielektryczno-ekranującą. Ten bezkompromisowy zestaw uzupełniają najwyższej klasy złącza.

Niezależnie od wersji, RCA lub zbalansowanej XLR, wynikiem będzie absolutna transparentność dźwięku w połączeniu z niezakłóconą muzykalnością – niedostępną nigdzie indziej i za żadne pieniądze. Można przekonać się o tym na własne uszy w jednym z wybranych salonów sprzedaży.

Specyfikacja

Przewodnik: Monokrystaliczne srebro o wysokiej czystości
Budowa: Siltech special multicell
Izolatory: Kapton, Teflon & Wide-range shielding
Liczba rdzeni: 2 (RCA), 3 (XLR)

Wtyki: RCA / XLR

siltech_triple_crown_ic_cross.jpg


O serii Triple Crown

 

W serii Triple Crown cała nasza wiedza i doświadczenie zostały przekute przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii metalurgicznych w dźwiękową rzeczywistość. Zastosowaliśmy tu kryształy litego srebra o największej możliwej do wyprodukowania średnicy, które charakteryzują się wyjątkową transparentnością i klarownością brzmienia. Uzupełnione są one najlepszymi materiałami izolacyjnymi, takimi jak kapton, teflon oraz specjalnego rodzaju ekran o szerokim paśmie pochłaniania zakłóceń, opatentowanym wielowarstwowym splocie i zewnętrznej powłoce o bardzo niskiej gęstości. Rozwiązania te zapewniają doskonałą odporność na częstotliwości fal radiowych, promieniowanie elektromagnetyczne oraz drgania mechaniczne, pozwalając przewodnikowi nie stracić ani grama z tego co najlepsze.

Przewody z serii Triple Crown byłyby niewiele warte bez zastosowanych wtyków. Charakteryzują się one niezrównaną jakością w połączeniu z szeregiem autorskich patentów i unikalną stylistyką Siltecha. Ich styki zbudowane są z litego srebra monokrystalicznego, zapewniając doskonałą ciągłość struktury dla przepływającego prądu. Mają one dwuczęściową, asymetryczną i samocentrującą konstrukcję, ustalającą pozycję przewodów we wtykach, zapewniając niezmienne parametry elektryczne i mechaniczne. Złącza te charakteryzują się również niespotykanie małą masą, zapobiegającą magazynowaniu energii mechanicznej, która negatywnie wpływa na brzmienie.

Produkty z serii Triple Crown

bottom of page