top of page

Triple Crown Power

Jak można się spodziewać, flagowy przewód zasilający Siltecha to istne wyzwanie w kategorii wiedzy inżynierskiej. Zawiera w sobie żyły litego srebra monokrystalicznego najwyższej próby, o największej średnicy jaką mogliśmy wyprodukować, zaizolowane skomplikowaną, wielokomorową strukturą izolująco-ekranującą i uzupełnione najlepszymi dostępnymi na rynku wtykami.

 

Przewód ten został zaprojektowany przy użyciu zaawansowanego oprogramowania Multiphysics (COMSOL) oraz aparatury pomiarowej FW Bell (3D Gauss) i Audio Precision (THD). Celem było zredukowanie przenikalności magnetycznej, która ma kluczowy wpływ na generowanie zniekształceń. Została ona ustalona na optymalnym poziomie, pozwalającym na podłączenie wzmacniaczy tradycyjnych lub impulsowych. Wydatnie minimalizuje on wpływ zakłóceń radiowych, elektromagnetycznych i mechanicznych na system.

 

Stworzyliśmy przewód zasilający, który zapewnia najczystszą możliwą energię bezkompromisowym, high-endowym urządzeniom audio, redukując zakłócenia zewnętrzne do absolutnego minimum i dając spektakularny, nieskazitelny dźwięk, który trudno opisać słowami.

Specyfikacja

Przewodnik: Monokrystaliczne srebro o wysokiej czystości
Budowa: Siltech special multicell
Izolatory: Kapton, Teflon & Wide-range shielding
Liczba rdzeni: 6

siltech_triple_crown_power_cross.jpg


O serii Triple Crown

 

W serii Triple Crown cała nasza wiedza i doświadczenie zostały przekute przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii metalurgicznych w dźwiękową rzeczywistość. Zastosowaliśmy tu kryształy litego srebra o największej możliwej do wyprodukowania średnicy, które charakteryzują się wyjątkową transparentnością i klarownością brzmienia. Uzupełnione są one najlepszymi materiałami izolacyjnymi, takimi jak kapton, teflon oraz specjalnego rodzaju ekran o szerokim paśmie pochłaniania zakłóceń, opatentowanym wielowarstwowym splocie i zewnętrznej powłoce o bardzo niskiej gęstości. Rozwiązania te zapewniają doskonałą odporność na częstotliwości fal radiowych, promieniowanie elektromagnetyczne oraz drgania mechaniczne, pozwalając przewodnikowi nie stracić ani grama z tego co najlepsze.

 

Przewody z serii Triple Crown byłyby niewiele warte bez zastosowanych wtyków. Charakteryzują się one niezrównaną jakością w połączeniu z szeregiem autorskich patentów i unikalną stylistyką Siltecha. Ich styki zbudowane są z litego srebra monokrystalicznego, zapewniając doskonałą ciągłość struktury dla przepływającego prądu. Mają one dwuczęściową, asymetryczną i samocentrującą konstrukcję, ustalającą pozycję przewodów we wtykach, zapewniając niezmienne parametry elektryczne i mechaniczne. Złącza te charakteryzują się również niespotykanie małą masą, zapobiegającą magazynowaniu energii mechanicznej, która negatywnie wpływa na brzmienie.

Produkty z serii Triple Crown

bottom of page