top of page

Triple Crown LS

Najlepszy przewód głośnikowy, jaki stworzyliśmy w blisko 40-letniej historii Siltecha. Triple Crown LS składa się z najdoskonalszych przewodników wykonanych z monokrystalicznego srebra, z racji ich dużej średnicy umieszczonych w ekranującej osłonie o wielokomorowej konstrukcji i odpowiedniej grubości, uzupełnionych najwyższej klasy wtykami.

 

Przewód ten wyposażyliśmy w wersję specjalną widełkowych złącz Siltecha, zaprojektowanych pod kątem flagowej serii Triple Crown. Zapewniają one przewodom doskonałą stabilność parametrów elektrycznych i mechanicznych, przekładającą się na niesamowicie realistyczną jakość dźwięku. Po każdej stronie przewodu umieściliśmy ruchome osłony wyposażone w przełącznik typu ekranowania, pozwalający na wybór kierunku masy, konfiguracji w gwiazdę, lub przerwanie pętli dla każdego z kanałów. Dzięki takiemu rozwiązaniu słuchacz idealnie dopasuje właściwości i parametry przewodów do posiadanego systemu.

Specyfikacja

Przewodnik: Monokrystaliczne srebro o wysokiej czystości
Budowa: Siltech special multicell
Izolatory: Kapton, Teflon & Wide-range shielding
Liczba rdzeni: 2

Wtyki: Widły

siltech_triple_crown_loudspeaker_cross.jpg


O serii Triple Crown

 

W serii Triple Crown cała nasza wiedza i doświadczenie zostały przekute przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii metalurgicznych w dźwiękową rzeczywistość. Zastosowaliśmy tu kryształy litego srebra o największej możliwej do wyprodukowania średnicy, które charakteryzują się wyjątkową transparentnością i klarownością brzmienia. Uzupełnione są one najlepszymi materiałami izolacyjnymi, takimi jak kapton, teflon oraz specjalnego rodzaju ekran o szerokim paśmie pochłaniania zakłóceń, opatentowanym wielowarstwowym splocie i zewnętrznej powłoce o bardzo niskiej gęstości. Rozwiązania te zapewniają doskonałą odporność na częstotliwości fal radiowych, promieniowanie elektromagnetyczne oraz drgania mechaniczne, pozwalając przewodnikowi nie stracić ani grama z tego co najlepsze.

 

Przewody z serii Triple Crown byłyby niewiele warte bez zastosowanych wtyków. Charakteryzują się one niezrównaną jakością w połączeniu z szeregiem autorskich patentów i unikalną stylistyką Siltecha. Ich styki zbudowane są z litego srebra monokrystalicznego, zapewniając doskonałą ciągłość struktury dla przepływającego prądu. Mają one dwuczęściową, asymetryczną i samocentrującą konstrukcję, ustalającą pozycję przewodów we wtykach, zapewniając niezmienne parametry elektryczne i mechaniczne. Złącza te charakteryzują się również niespotykanie małą masą, zapobiegającą magazynowaniu energii mechanicznej, która negatywnie wpływa na brzmienie.

Produkty z serii Triple Crown

bottom of page